Plébániai hirdetések – máj.26.–jún.2. (húsvéti idő, 6. hét)

Május 29-én, szerdán reggel 6 órakor Abaligeten csendes imádság lesz az iskoláért!

17 órakor esti imádság (vesperás) lesz Magyarhertelenden. 18 órakor bibliaóra Magyarszéken. 19 órától plébániáink tanácsadó testületeinek összevont, nyílt gyűlése lesz a plébánia pincéjébe. A gyűlésre mindenkit szeretettel hívunk és várunk!

Csütörtökön 7 órakor Magyarszéken tartunk szentségimádást papi és szerzetesi hivatásokért fohászkodva.

Május 31. és június 1. között Egyházközségeinkbe érkezik a bátai Szent Vér ereklye.

Pénteken 18.00 órakor bűnbánati liturgia lesz Mecsekrákoson.

Szombaton 9.30-tól a Pécsi Házas Hétvégés Régió családos miséje Magyarszéken, melyre minden korosztályból szeretettel várjuk a testvéreket! Mindkét esemény az ereklye jelenlétével zajlik, illetve kifejezhetjük tiszteletünket.

Jövő vasárnap Urunk mennybemenetelét ünnepeljük 8 órakor Egyházbéren és Kishajmáson, 9.30-kor Magyarszéken, Felsőmindszenten és Orfűn, 11 órakor Abaligeten és Magyarhertelenden lesz Szentmise vagy igeliturgia. Magyarszéken és Felsőmindszenten Ezen a vasárnapon tartjuk a tanév végi hálaadást (Te Deum) melyre szeretettel várjuk a diákokat és a pedagógusokat!

Alsó tagozatos hittanosainknak augusztus 12-16 között napközis tábor lesz Abaligeten, a felsősöknek pedig augusztus 26-30 között Püspökszentlászlón. Részletekért keressék munkatársainkat!

Tájékoztatjuk a testvéreket, hogy Pécs városában az alábbi, állandó időpontokban van gyóntatás: Irgalmas templom: hétfő-szombat: 6.00-9.00 és 16.00-17.00; Pálos templom: hétfő-szombat: 7.00-8.00 és 17.00-18.00; Ferences templom: hétfő-szombat: 16.30-17.30

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.