Plébániai hirdetések – júl.14-21. (évközi idő, 15. hét)

Július 17-én, szerdán délután 5 órakor esti imádság (vesperás) lesz Magyarhertelenden.

Július 20-án, szombaton 14.00-kor Kovácsszénáján, 15.00-kor Godisán és 19 órakor Magyarhertelenden lesz szentmise.

Az abaligeti templom is kapcsolódik az Orgonák éjszakája című, országos rendezvénysorozathoz. 19 órakor orgonakoncertet ad a templomban Bontovics Jánosné Rába Mária kántor asszony.

Jövő vasárnap a 8 órakor Magyarszéken, 9.30-kor Bánoson, 11 órakor Abaligeten lesz szentmise. Abaligeten ezen a napon lesz a búcsú.

19 órakor Kéméndi Tamás harmonika-, és Solymosi Péter trombitaművész koncertje lesz a templomban.

Egyházközségeink augusztus 18-án Máriagyűdre zarándokolnak. A zarándoklatra jelentkezni lehet munkatársainknál.

Alsó tagozatos hittanosainknak augusztus 12-16 között napközis tábor lesz Abaligeten, a felsősöknek pedig augusztus 26-30 között Püspökszentlászlón. Részletekért keressék munkatársainkat!

A kármelita nővérek kápolnájában hétköznap 8, vasár- és ünnepnapokon pedig 11 órakor van szentmise.