Plébániai hirdetések – júl.21-28. (évközi idő, 16. hét)

Szerdán délután 17.00 órakor esti imádság (vesperás) lesz Magyarhertelenden.

Július 27-én, szombaton 14.00-kor Ligeten, 17.45-kor Bakócán és 19 órakor Magyarhertelenden lesz szentmise. Bakócán búcsú lesz.

Jövő vasárnap a 8.00 órakor Mecsekpölöskén, 9.30-kor Tekeresen, 11 órakor Abaligeten lesz szentmise.

Július 22-től augusztus 4-ig hivatali szünet lesz plébániáinkon. Ebben az időszakban csak temetéssel kapcsolatos ügyintézés lesz.

Egyházközségeink augusztus 18-án Máriagyűdre zarándokolnak. A zarándoklatra jelentkezni lehet munkatársainknál.

Alsó tagozatos hittanosainknak augusztus 12-16 között napközis tábor lesz Abaligeten, a felsősöknek pedig augusztus 26-30 között Püspökszentlászlón. Részletekért keressék munkatársainkat!

A kármelita nővérek kápolnájában hétköznap 8, vasár- és ünnepnapokon pedig 11 órakor van szentmise.