Plébániai hirdetések – júl.28.-aug.4. (évközi idő, 17. hét)

Július 22-től augusztus 4-ig hivatali szünet van plébániáinkon. Ebben az időszakban csak temetéssel kapcsolatos ügyintézés van.

Július 31-én, szerdán, délután 17.00 órakor esti imádság (vesperás) lesz Magyarhertelenden.

Augusztus 3-án, szombaton:
*16.30-kor Kishajmáson,
*17.45-kor Kisbesztercén
*19.00 órakor Magyarhertelenden lesz szentmise.

Augusztus 4-én, évközi 18. vasárnap:
*8.00 órakor Egyházbéren,
*9.30-kor Magyarszéken és Bánoson,
*11.00 órakor Abaligeten lesz szentmise.

+Augusztus 3-5. között tartják Pécsen a Havi-hegyi Havas Boldogasszony-búcsút. Máger Róbert püspöki irodaigazgató-helyettes, templomigazgató mindenkit sok szeretettel vár a Szűzanya 322 éves pécsi kegytemplomába! Részletes program: Pécsi Egyházmegye.

+Plébániai Buszos Zarándoklat Máriagyűdre
Augusztus 18-án mindannyian Máriagyűdre, az Egyházmegye fogadalmi ünnepére megyünk. Csak a karmelita kolostorban és az orfűi kápolnában lesz szentmise plébániáinkon a nővéreknek és a nyaralónak.
Máriagyűdön egész napos program vár minket 9.00 és 15.00 óra között. Indulás reggel busszal; a felszállás több ponton lesz lehetséges. Jelentkezni szervezőnknél, Denkingerné Magdinál, valamint a plébánia elérhetőségein Hóbár Csabánál lehet az útiköltség, 2.000 Ft befizetésével. 18 éves korig ingyen jöhetnek a jelentkezők.

+Alsó tagozatos hittanosainknak augusztus 12-16 között napközis tábor lesz Abaligeten, a felsősöknek pedig augusztus 26-30 között Püspökszentlászlón. Részletekért keressék munkatársainkat!

+A kármelita nővérek kápolnájában hétköznap 8.00, vasár- és ünnepnapokon pedig 11.00 órakor van szentmise.