Plébániai hirdetések – aug.11-18. (évközi idő, 19. hét)

Szerdán reggel 6 órakor csendes imádság lesz az iskoláért Abaligeten, délután 5 órakor esti imádság (vesperás) lesz Magyarhertelenden.

Csütörtökön Szűz Mária mennybevételének ünnepe- Nagyboldogasszony – lesz; parancsolt ünnep, kötelező a szentmisén való részvétel. 11 órakor a kármelita nővéreknél, 18 órakor Tekeresen lesz búcsúi szentmise.

16-án, pénteken 16 órakor lesz az alsósok napközis táborának záró szentmiséje Abaligeten. Szeretettel várunk mindenkit!

Augusztus 17-én, szombaton 16.30-kor Kovácsszénáján, 17.30-kor Godisán és 19 órakor Magyarhertelenden lesz szentmise.

Jövő vasárnap plébániáink zarándoklata lesz Máriagyűdre. 9.30-kor Orfűn lesz szentmise, 11 órakor pedig a Kármelita nővéreknél.