Plébániai hirdetések – szept. 22-29. (évközi idő, 25. hét)

Szerdán, szeptember  25-én:
*Reggel 6.00 órakor csendes imádság lesz az iskoláért Abaligeten.
*Délután 17.00 órakor esti imádság (vesperás) lesz Magyarhertelenden.
*Este 18.00 órakor Bibliaórát tartunk a magyarszéki plébánián.

Csütörtökön, szeptember 26-án, 16.30-kor szentségimádás lesz Magyarszéken, papi és szerzetesi hivatásokért fohászkodva. A szentségimádás alatt gyónási lehetőség van a búcsúra való készület jegyében.

Pénteken, szeptember 27-én, 17.00 órakor bűnbánati liturgia lesz Barátúron, alatta gyónási lehetőséggel a búcsúra való készület jegyében.

Szombaton, szeptember 28-án, 16.30-kor Orfűn lesz szentmise.

Vasárnap, szeptember 29-én, évközi 26. vasárnap:
*Délelőtt 8.00 órakor Kisbesztercén;
*9.30-kor Magyarszéken lesz szentmise lesz.
*9.30-kor Magyarhertelenden – szertartó úr elfoglaltsága miatt – igeliturgia lesz.
*11.00 órakor Abaligeten lesz szentmise.

+A Pasztorális Iroda a Plébániai Tanácsosok Testületének tagjai számára találkozót szervez október 12-én, szombaton 9-12 óra között a Magtárban. Kérem azokat a tanácsosokat, akik részt kívánnak venni a találkozón október 3-ig jelezzék Hóbár Csabának.

+KATTÁRS: Szeptember 27-29. között a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia intézményei Katolikus Társadalmi Napok, röviden Kattárs elnevezésű rendezvényükön várják Pécs belvárosában, 14 helyszínen, 37 sátorral, 25 színpadi produkcióval, 110 változatos programmal, beszélgetésekkel, tevékenységüket, mindennapjaikat és céljaikat bemutató munkatársakkal és ismertetőkkel az érdeklődőket, azaz minket is. Az esemény programjáról tájékozódhatunk a közösségi médiában: https://kattars.hu/ vagy Facebook

+A Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma Nyílt napot szervez október 5-én. Bővebb információ az iskolában kérhető.

+A kármelita nővérek kápolnájában hétköznap 8.00, vasár- és ünnepnapokon pedig 11.00 órakor van szentmise.