Plébániai hirdetések – szept.29.-okt.6. (évközi idő, 26. hét)

Szerdán, október 2-án:
*Reggel 6.00 órakor csendes imádság lesz az iskoláért Abaligeten.
*Délután 17.00 órakor esti imádság (vesperás) lesz Magyarhertelenden.
*Este 18.00 órakor Bibliaórát tartunk a magyarszéki plébánián.

Csütörtökön, október 3-án, 16.30-kor szentségimádás lesz Magyarszéken, papi és szerzetesi hivatásokért fohászkodva.

Pénteken, október 4-én:
*Assisi Szent Ferenc emléknapján 17.00 órakor Teremtés ünnepe lesz Abaligeten az Iskolában. A gyerekeknek játék, kézműveskedés; a felnőtteknek pedig Szamosi Eszter tart előadást karrier, család, hivatás témában.
*18.00 órakor bűnbánati liturgia lesz Mecsekrákoson.

Szombaton, október 5-én, 15.00 órakor Mecsekszakálon ünneplünk szentmisét.

Jövő vasárnap, október 6-án, évközi 27. vasárnap:
*8.10 órakor Kovácsszénáján;
*9.30-kor Magyarszéken és Felsőmindszenten;
*11.00 órakor Barátúron és Abaligeten lesz szentmise.
+Kovácsszénáján, Magyarszéken és Barátúron búcsú lesz.

+A Pasztorális Iroda a Plébániai Tanácsosok Testületének tagjai számára találkozót szervez október 12-én, szombaton 9-12 óra között a Magtárban. Kérem azokat a tanácsosokat akik részt kívánnak venni a találkozón október 3-ig jelezzék Hóbár Csabának.

+A Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma nyílt napot szervez október 5-én, Pécsen. Bővebb információ az iskolában kérhető.

+A  kármelita nővérek kápolnájában hétköznap 8.00, vasár- és ünnepnapokon pedig 11.00 órakor van szentmise.