Plébániai hirdetések – 2020. október 4.

Szerdán Abaligeten 6 órakor csendes imádság lesz az iskoláért, 17 órakor Magyarhertelenden esti imádságot végzünk áldoztatással. 18 órakor a bibliaóra lesz a magyarszéki plébánián.

Csütörtökön 16.30-kor szentségimádás lesz Magyarszéken papi és szerzetesi hivatásokért a plébániatemplomban kérés esetén gyóntatással.

Pénteken 16.30-kor bűnbánati liturgia lesz Mecsekszakálon rózsafüzér-imádsággal. Barátúron 18 órakor egyházzenei hangversenyt ad a hímesházi Sonnenblumen kórus.

Szombaton 14 órakor Mecsekrákoson keresztelő lesz, 15 órakor Bánoson szentmise. 16.15-kor Kovácsszénáján gyónási lehetőség lesz, 16.30-kor Magyarok Nagyasszonya-búcsú.

Vasárnap 7.45-kor Husztóton gyónásra van lehetőség, 8 órakor Avilai Nagy Szent Teréz-búcsút tartunk. Ugyanekkor Kishajmáson igeliturgia, 9.30-kor Magyarszéken és Magyarhertelenden szentmise, Felsőmindszenten igeliturgia, 11 órakor Abaligeten szentmise, Godisánigeliturgia lesz.

A kármelita nővérek kápolnájában hétköznap 8, vasárnap 11 órakor van szentmise.

A Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma idén is várja a felvételire készülő diákokat. A járványhelyzet miatt nyílt nap nem lesz, de október 3-tól az intézmény honlapján https://www.crnlg.hu/ megtekinthető lesz néhány videó, amikkel a szülők és diákok betekintést nyerhetnek az iskolai élet főbb területeibe.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.