Plébániai hirdetések – 2020.11.01.

Mindenszentek Ünnepe – 2020. november 1.

Halottak napján, hétfőn a karmelita nővéreknél lesz szentmise 8 órakor. Barátúron délben megáldjuk a temetői keresztet.

Szerdán Abaligeten reggel 6 órakor csendes imádság lesz az iskoláért, 17 órakor Magyarhertelenden esti imádságot végzünk áldoztatással. 18 órakor bibliaóra lesz a magyarszéki plébánián.

Csütörtökön 15 órakor szentségimádás lesz Magyarszéken papi és szerzetesi hivatásokért a plébániatemplomban kérés esetén gyóntatással.

Pénteken 15 órakor Orfűn bűnbánati liturgia lesz.

Szombaton 9 órakor Tekeresen gyászmise és temetés lesz. 13.30-kor Kovácsszénáján, 15 órakor Bánoson lesz szentmise, utóbbi helyen Szt. Imre-búcsút tartunk, előtte 14.45-től gyóntatással.

Vasárnap 8 órakor Bakócán, 9.30-kor Magyarszéken és Magyarhertelenden, 11 órakor Abaligeten lesz szentmise.

November 1. és 8. között teljes búcsú nyerhető temetőlátogatáskor. Feltételei a gyónás, szentáldozás, szabadulni akarás a bocsánatos bűnöktől is, Mi Atyánk és Üdvözlégy imádkozása a pápa szándékára és a búcsú elnyerésének szándéka. Elsején, másodikán és nyolcadikán a búcsú templomlátogatáskor is elnyerhető.