Plébániai hirdetések – 2020. november 8.

Szerdán Abaligeten reggel 6 órakor csendes imádság lesz az iskoláért, 17 órakor Magyarhertelenden esti imádságot végzünk áldoztatással. 18 órakor bibliaóra lesz a magyarszéki plébánián.

A héten Felsőmindszenten a Németországba kitelepítettek emlékére szervezett megemlékezés és német nyelvű szentmise a járványhelyzet miatt elmarad.

Csütörtökön 15 órakor szentségimádás lesz Magyarszéken papi és szerzetesi hivatásokért a plébániatemplomban kérés esetén gyóntatással.

Pénteken 13.15-kor gyászmise lesz Magyarszéken, utána 14 órakor Németszéken temetés. 15 órakor Mecsekrákoson bűnbánati liturgia lesz.

Szombaton 11.30-kor aranylakodalmas áldásban részesül Böröcz Tibor és Irénke Magyarhertelenden. 13.30-kor Ligeten lesz szentmise, 15 órakor pedig Orfűn tartunk Szt. Márton-búcsút.

Vasárnap 8 órakor Mecsekrákoson lesz Szt. Márton-búcsú, 9.30-kor Magyarszéken és Magyarhertelenden, 11 órakor Abaligeten lesz szentmise.