Plébániai hirdetések – 2020. november 15.

Kedden Magyarhertelenden búcsúzunk Kovács Józseftől 13 órakor gyászmisével, utána temetéssel. 15 órakor Kishajmáson Tóth Istvánnétól veszünk búcsút a temetőben.

Szerdán Abaligeten reggel 6 órakor csendes imádság lesz az iskoláért, 12.30-kor Seres Jenőnétől veszünk búcsút Ligeten gyászmisével, utána temetéssel. 17 órakor Magyarhertelenden esti imádságot végzünk áldoztatással. A bibliaóra a járványügyi helyzetre való tekintettel a korlátozások fennálltáig szünetel.

Csütörtökön 15 órakor szentségimádás lesz Magyarszéken papi és szerzetesi hivatásokért a plébániatemplomban kérés esetén gyóntatással. Mecsekszakálon 18 órakor Árpád-házi Szent Erzsébet-búcsút tartunk 17.45-től gyónási lehetőséggel.

Vasárnap a Család-Ünnep a járványhelyzet miatt elmarad, ahogy várhatóan így lesz decemberben és januárban is. Helyette 8 órakor Magyarszéken, 11 órakor Abaligeten lesz szentmise.

A kármelita nővérek kápolnájában hétköznap 8, vasárnap 11 órakor van szentmise.

Jövő vasárnap a Caritas javára gyűjtünk.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.