Plébániai hirdetések – 2021. február 21.

Szerdán reggel 6 órakor csendes imádság lesz az iskoláért Abaligeten. 17 órakor esti imádság Magyarhertelenden áldoztatással.

Csütörtökön 15 órakor szentségimádás lesz Magyarszéken papi és szerzetesi hivatásokért fohászkodva, gyónási lehetőséggel.

Pénteken 15 órakor Egyházbéren temetjük Som Jánosné Maros Mártát. Keresztutat végzünk 15 órakor Felsőmindszenten, Godisán és Orfűn, 16 órakor Magyarszéken és Bakócán, 17 órakor Magyarhertelenden. Magyarszéken a keresztút után gyónási lehetőség van.

Nagyböjt II. Vasárnapján 7.45-től gyónási lehetőség, 8 órakor szentmise lesz Kovácsszénáján, 8.15-korigeliturgia Orfűn, 9.30-kor szentmise Felsőmindszenten és Magyarszéken, igeliturgia Magyarhertelenden, 10.45-kor gyónási lehetőség, 11 órakor szentmise lesz Egyházbéren, 11 órakor igeliturgia Abaligeten. Jövő vasárnap a katolikus iskolák javára gyűjtünk. Adományaikat köszönjük!

A kármelita nővérek kápolnájában hétköznap 8, vasárnap 11 órakor van szentmise.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.