Plébániai hirdetések – 2021. április 4. (Húsvétvasárnap)

Köszönjük a testvéreknek, hogy a Húsvéti Szent Három Nap magyarszéki szertartásain több templomközösségünkből eljöttek, hogy együtt imádkozzunk! Külön köszönet azoknak, akik segítettek, hogy ünneplésünk méltó legyen. Köszönjük azt is, hogy plébániáink templomait kitakarították, és húsvétra ünnepi díszbe öltöztették.

Húsvéthétfőn 8 órakor Orfűn, 9.30-kor Godisán és 11 órakor Ligeten lesz szentmise.

Szerdán reggel 6 órakor Abaligeten csendes imádság lesz az iskoláért! 15 órakor a bakócai temetőben megáldjuk a megújult ravatalozót. 17 órakor Magyarhertelenden esti imádságot éneklünk.

Csütörtökön 16.30-kor szentségimádást tartunk Magyarszéken papi és szerzetesi hivatásokért fohászkodva.

Pénteken 13 órakor gyászmisét követően veszünk búcsút Dr. Szabó Győzőtől Kovácsszénáján. 17 órakor Magyarszéken a kálváriánál imádkozzuk az Öröm útját, a feltámadás 14 stációját. Mindenkit várunk szeretettel!

Szombaton 16.30-kor lesz a kishajmási templom vadonatúj belső festésének megáldása. Ez úton szeretnénk megköszönni Buchwald Béla polgármester úr önzetlen segítségét, amivel időt, energiát nem kímélve, társadalmi munkában elvégezte a munkálatokat.

Jövő vasárnap, Irgalmasság Vasárnapján 8 órakor Kovácsszénáján, 9.30-kor Bánoson, 11 órakor Abaligeten lesz szentmise. 8 órakor Magyarhertelenden, 9.30-kor Magyarszéken, 11 órakor Egyházbéren pedig igeliturgia.

A kármelita nővérek kápolnájában hétköznap 8, vasárnap 11 órakor van szentmise.

Áprilistól a magyarhertelendi vasárnapi szentmise 8 órára kerül át, az orfűi szentmisék szombat-vasárnap különböző időpontokban lesznek. Köszönöm megértésüket.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.