Ovi hittan

Tisztelt Szülők/Gondviselők!

Az előző évekhez hasonlóan 2018/2019-es tanévben is indul szabadon választható katolikus hitoktatás a Magyarszéki Plébánia területén működő óvodákban: Magyarszéken, Magyarhertelenden, Ligeten és Mindszentgodisán.

A foglalkozásokra várunk minden óvodás korú gyermeket, a keresztség nem feltétel. A hittanon a gyermekek a kereszténység alapjaival ismerkednek, Istenről, a világról, önmagukról és a környezetükről tanulnak játékos formában.

Várjuk az ovis hittanra az előző év hittanosait, valamint azokat is, akik 2018. őszétől szeretnének csatlakozni.
Jelentkezni lehet az óvodákban a nyilatkozat kitöltésével. A csoporthoz csatlakozni év közben is lehet. A foglalkozások várhatóan szeptember végén/október elején indulnak.

További tájékoztatás a 30/196-53-09-es számon kérhető.

Üdvözlettel:

Rosner Zsolt plébános atya