Nagyszombat – Küszöbön a csoda!

Küszöbön a csoda!

A gyász napja. Jézus sírban fekszik egy kővel elzárva. Vannak, akik a vallási, közösségi vagy személyes életük reményeit siratják Benne. Vannak, akik tán örülnek, hogy ki lett iktatva ez a felforgató. És talán olyanok is akadnak, akik a szeretett Mester elvesztésén szomorkodnak.

Csend ül mindenhova. Nincs harangozás, nincs szertartás, nincs összejövetel, nincs nyüzsgés. A hiány van, ami meghasítja a szíveket. Valami elmúlt, nem lesz többet olyan, mint volt. S valami egészen csodálatos dolog készül, valami merőben más és új!

Minden kín, nyomorúság, sötétség félelem és hiány, ami benned van gyógyulást talál. Merj elmerülni a csendben, Isten csodálatos dolgot készít!

nagyszombat-2020apr

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.