Plébániai hirdetések – 2021. július 25.

Kedden 14 órakor Alexovics Erzsébettől búcsúzunk az abaligeti temetőben.

Szerdán reggel 6 órakor csendes imádság lesz az iskoláért az abaligeti templomban. Magyarhertelenden 17 órakor esti imádságot éneklünk.

Szombaton 15 órakor Magyarszéken esküvő lesz. 16 órakor Kishajmáson Fodor Tamás lelki üdvéért lesz szentmise, benne házassági jubileum megáldásával. 17 órakor Felsőmindszenten az emlékparkban koszorúzás lesz a kitelepítettek emléke előtt tisztelegve, amelyet 17.45-kor a felújított műemlékharang megáldása, majd 18 órakor német nyelvű ünnepi szentmise követ a templomban. A szentmisét Balog Józsefért ajánljuk föl. 19.30-kor Orfűn mutatunk be szentmisét. Vasárnap 8 órakor Magyarhertelenden, 9.30-kor Magyarszéken,11 órakor pedig Abaligeten lesz szentmise.

A kármelita nővérek kápolnájában hétköznap 8, vasárnap 11 órakor van szentmise.

Még vannak szabad helyek buszos zarándoklatainkra. Kérjük az érdeklődőket, hogy legkésőbb augusztus 10-ig jelentkezzenek a plébánia mobilszámán! Új plébánosunk, főtisztelendő Mátyás Imre augusztus 1-én mutatja be első szentmiséit plébániáink híveiért. Fogadjuk őt szeretettel!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.